TOPlist

Články

Pivovar Zubr se stal významným partnerem barumky

28. 6. 2018 - Roman Ordelt

Pořadatelé nejvýznamnější automobilové soutěže na českém území Barum Czech Rally Zlín získali nejen pro letošní osmačtyřicátý ročník významného partnera, kterým se stal známý přerovský pivovar Zubr. Na období minimálně tří let dochází k oboustranné spolupráci a partnerství legendární evropské rally a jednoho z nejúspěšnějších pivovarů v České republice.

Zubr se stává partnerem barumky na nejbližší tři roky. Jeden z nejznámějších českých pivovarů bude doprovázet zlínskou rally po dobu konání prakticky na každém kroku. Stánky se Zubrem budou umístěny v obou servisních areálech, v prostoru startu i cíle a na vybraných rychlostních zkouškách včetně páteční městské Super RZ v nočních ulicích krajského města. „Jsme rádi, že došlo k dohodě s pivovarem Zubr. Těšíme se na oboustranně výhodnou spolupráci s touto značkou, která nám pomůže v této nelehké době k uspořádání dalšího ročníku barumky. V současné době je velmi obtížné sehnat nové partnery na jakýkoliv sportovní nebo motoristický podnik na území České republiky," pověděl Miloslav Regner, ředitel Barum Czech Rally Zlín.

Pivovar Zubr podporuje řadu sportovních odvětví. Kromě podpory tenisu se výrazně angažuje především v přerovském hokeji, kde je generálním partnerem HC Zubr Přerov, který už tři roky úspěšně hraje ve druhé nejvyšší hokejové soutěži. Nyní svou podporu rozšiřuje prostřednictvím zlínské rally i do motoristického sportu. Přerovský pivovar podporuje nejen sport, ale je partnerem i řady kulturních událostí. „Pivovar Zubr má silnou tradici, neboť v letošním roce si připomínáme 146. výročí položení základního kamene pivovaru. Už takhle dlouhou dobu vaří náš pivovar to nejlepší pivo podle tradičních receptur a z těch nejkvalitnějších surovin. Z prestižní soutěže Zlatý pohár Pivex jsme získali nejvíce ocenění ze všech pivovarů v České republice a byli jsme vyhlášení jako Pivovar čtvrtstoletí. I když je pro nás na prvním místě spokojenost našich štamgastů, tato ocenění potvrzují, že umíme vyrábět pivo nejvyšší kvality. Jsme rádi, že nyní své partnerství směřujeme i do Barum Rally, vyhlášené motoristické akce roku," uvedl Ing. Tomáš Pluháček, ředitel Pivovaru Zubr a.s.

Z nastolené spolupráce se mohou těšit i fanoušci motoristického sportu. Připravena je pro ně řada soutěží, kde mohou vyhrát nejen chutný mok piva. Populární barumka se uskuteční v letošním roce během předposledního prázdninového víkendu (24. – 26. srpna 2018). Soutěž každoročně sleduje ve Zlínském kraji desetitisíce fanoušků, což zařazuje zlínskou rally do pozice jednoho z nejvíce navštívených sportovních podniků na území České republiky.