• Nacházíte se zde:
  • Návštěvníci

Návštěvníci

Město Zlín na začátku dubna opět naplno ožije motorismem. Prostory Parku Svobody, náměstí Míru a OZC Zlaté Jablko totiž budou v sobotu 6. dubna 2019 od 10:00 do 18:00 hostit již třetí ročník rodinné kulturně-motoristické akci s názvem Czech Drive!

Přesný časový harmonogram celého dne se stále ještě ladí, avšak již nyní Vám můžeme slíbit, že nudit se rozhodně nebudete. V parku Svobody se můžete těšit na více než 120 exponátů rozličných automobilů a motocyklů jak soudobých, tak z časů, kdy mnoho z nás ještě ani nebylo na světě. V prostorách zlínského zámku bude umístěna instalace unikátních snímků z prostředí motorsportu fotografů Zdeňka Knapika a Rudolfa Fukala. Na své si přijdou i sběratelé autogramů a fotografií jezdců, neboť v parku Svobody během dne proběhne nejedna autogramiáda. A pokud máte zájem si popovídat o historii a přípravách letošní barumky, tak věřte nebo ne, Vaše otázky zodpoví přímo její ředitel Miloslav Regner. Myslíme i na děti, pro které je připraveno mnoho soutěží s odměnami po vzoru pohádkového lesa, po celý den bude v parku k dispozici také dětské dopravní hřiště. Pro milovníky zvířat pak kynologové z Městské policie ve Zlíně předvedou zásahy se svými čtyřnohými parťáky. 

Další program bude probíhat souběžně i na náměstí Míru. Zde se můžete těšit na den plný interaktivních ukázek, u nichž se stanete svědky několika simulovaných zásahů u nehody civilního i soutěžního vozu a následného vyproštění posádky. V neposlední řadě si po celý den budete moci prohlédnout moderní zásahovou techniku hasičů, záchranářů i policie, stejně jako nejnovější automobily z nabídky vybraných značek. 

Rally jízda ale nebude jen o sobotním prorgamu - v sousedícím obchodním a zábavním centru Zlaté Jablko totiž odstartuje už v týdnu před konáním akce. Už od 30. března bude v hlavní pasáži umístěn prodejní stánek, kde bude možné zakoupit jak zvýhodněné vstupné na CzechDrive, tak suvenýry z kolekce Barum Czech Rally Zlín a také zvýhodněné permanentky na devětačtyřicátý ročník této rally. Kromě toho zde budou po celý týden vystaveny dva závodní speciály a zajímavý program bude ve Zlatém jablku probíhat samozřejmě i během samotné výstavy.

Neváhejte a navštivte motoristickou akci Czech Drive přímo v srdci Zlína, startujeme v sobotu 6. dubna 2019 v 10:00. Vstupenky lze zakoupit v online předprodeji www.visitrally.cz za zvýhodněnou cenu a samozřejmě také v den konání přímo na místě.

Těšíme se na Vás!

 

Seznam vystavovaných exponátů

Program Czech Drive 2019

Celková mapa

 

 

CzechDrive 2019:

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.