• Nacházíte se zde:
  • Vystavovatelé a media

Vystavovatelé a media

Vážení příznivci motoristického sportu,

dovolte, abychom Vás touto cestou pozvali na třetí ročník výstavy automobilů a motocyklů nazvaný CZECH DRIVE, který se uskuteční 6. dubna 2019 ve Zlíně.

CZECH DRIVE, neboli překladem Česká jízda, přináší do Zlínského kraje zcela nový prvek, který ve Zlínském kraji chyběl. Bude se jednat o výstavu automobilů a motocyklů, kdy se budou vystavovat jak exponáty staré, veterány a historické, tak i nové současné vozy. Bude zde také obsažná výstavka vozidel rally, okruhových a dakarských speciálů a samozřejmě nebude chybět prezentace Barum Czech Rally Zlín.

Program chceme pojmout obšírněji a to jak programem pro muže, kde by probíhaly různé autogramiády, diskuze nebo představování závodních týmů, tak také programem zaměřeným na ženy a zejména děti, které si díky spoustě atrakcí také dozajista přijdou na své.

Do programu chceme opět zahrnout divácky populární praktické ukázky práce záchranářů, sanitních vozidel, výuky první pomoci pro veřejnost, ukázky hasičského vybavení, stříhání vozu a prezentaci státní i městské policie.

Komplexní zaměření CZECH DRIVE přináší účastníkům jedinečnou možnost, jak přímo oslovit velké množství lidí na netradiční akci a pochlubit se svým plechovým miláčkem. Pevně věříme, že Vás tato akce vás zaujme, a že přijedete za námi.

 

S pozdravem

Miloslav Regner
ředitel Czech Drive

 

DOKUMENTY PRO VYSTAVOVATELE: 

Pokyny pro vystavovatele - PARK SVOBODY

Pokyny pro vystavovatele - NÁMĚSTÍ MÍRU

Czech Drive 2019 - Aktualizovaná mapa i seznam exponátů

Czech Drive 2019 - seznam vystavovaných exponátů

Czech Drive 2019 - pozvánka

Czech Drive 2019 - přihláška

 

DOKUMENTY PRO MEDIA:

MEDIA INFO 

 

Tisková informace č. 1 

Tisková informace č. 2 

Tisková informace č. 3

Tisková informace č. 4

Tisková informace č. 5

Tisková informace č. 6

Tisková informace č. 7

Tisková informace č. 8

Tisková informace č. 9

 

Czech Drive 2019 (6.4.2019, Zlín - park Svobody, náměstí Míru)

 

Tisková konference Czech Drive 2019 (2.4.2019, Zlínský zámek)

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.