Barumka sportuje

Cílem projektu Barumka sportuje je rozhýbat Zlín a podpořit myšlenku "Zlín, město sportu" spojením všech sportů na jednom místě. Akce bude skrze místní sportovní kluby zacílena na širokou veřejnost a to nejen na děti a mládež, ale také na dospělé. Místním sportovním klubům vytvoříme podmínky k jejich vlastní prezentaci, která by měla také pomoci k náboru nových sportujících členů a podpoře zdravého životního stylu, který je nyní více než potřeba v rámci zvyšování imunity proti nemocem.

Akce bude probíhat dle předběžného harmonogramu ve dvou dnech konání Barum Czech Rally Zlín, čímž se využije z velké části návštěvníků rally a maximalizuje zaujetí i dosah. Barumka Sportuje bude rozprostřena v parku Komenského, parku Svobody, náměstí Míru ve Zlíně a v OC Zlaté Jablko. Každý sport bude mít možnost prezentovat se také na hlavním pódiu, popřípadě na autogramiádě významných sportovců. Pro celou akci se plně využijí všechny komunikační kanály Barum Czech Rally Rally Zlín, čímž se dosáhne vysoké informovanosti.

Předběžný harmonogram akce:
Pátek 27.8. 10:00 - 19:00
Sobota 28.8. 10:00 - 19:00

NOVINKY

Stalo se tradicí, že pořadatelé Barum Czech Rally Zlín vedle samotného automobilového závodu každoročně připravují také projekty, do kterých se může aktivně zapojit nejen motoristická veřejnost. Na úspěšnou kampaň Jedu na dřeň...

2. 6. 2021 - Jakub Hofbauer