• Nacházíte se zde:
  • Diváci
  • Vstupenky

Vstupenky

Visačky a vstupenky opravňují jejich držitele ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky – a to na technickou přejímku, na jednotlivé rychlostní zkoušky a umožňují přístup do servisu v otrokovickém areálu Continental Barum s.r.o. Tam letos opět proběhne rovněž technická přejímka naplánovaná na čtvrtek 25. srpna.

Pro zájemce jsou připraveny dva druhy vstupenek. Cena lístku pro JEDNORÁZOVÝ VSTUP na jednotlivé rychlostní zkoušky nebo do servisní zóny bude 200 Kč. K těmto lístkům budou v diváckých místech a parkovacích lokalitách vydávány ještě informační letáky. Jednorázové lístky budou k dostání na přístupových místech k RZ a jsou určeny zejména pro ty, kteří během rally navštíví dvě až tři rychlostní zkoušky. Dále jsou k dispozici visačky (permanentky) VOLNÝ VSTUP v ceně 600 Kč, které platí po dobu čtyř dní a diváci se díky nim mohou dostat do všech následujících diváckých prostorů:

Čtvrtek 25. srpna: technická přejímka (Otrokovice, areál Continental Barum s.r.o.)
Pátek 26. srpna: kvalifikační RZ, shakedown, servisní zóna Otrokovice
Sobota 27. srpna: RZ 2, 3, 4, 5, 6, 7, servisní zóna Otrokovice
Neděle 28. srpna: RZ 8, 9, 10, 11, 12, 13, servisní zóna Otrokovice

Při pořízení visačky v ceně 600 Kč diváci nejenže ušetří, ale rovněž zrychlí přístup k rychlostní zkoušce, protože nebudou muset čekat u výběrčí služby na zaplacení. Visačky budou v prodeji na čerpacích stanicích v okolí trati rally od středy 17. srpna, jejich kompletní seznam bude k dispozici na stránce www.czechrally.com, rovněž je možné je dopředu objednat na e-shopu www.visitrally.cz.

VSTUP ZDARMA:
- děti do 10 let v doprovodu rodičů
- zdravotně postižení

Bezplatně přístupná bude městská Super RZ konaná v pátek 26. 8. 2022.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.