Články

Motoristický ples barumky proběhne na začátku února!

23. 1. 2024 -

Po loňské vydařené premiéře nabídne Motoristický ples Barum Czech Rally Zlín další pokračování. Druhý ročník se uskuteční již v sobotu 3. února 2024 od 19 hodin v Kongresovém centru ve Zlíně. Velká společenská událost a jeden z vrcholů plesové sezony v Baťově městě se chystá pod taktovkou zkušených pořadatelů prestižní automobilové soutěže Mistrovství Evropy v rally. Připravena je opět velká porce hudby k tanci a poslechu, bohatý doprovodný program včetně tomboly o řadu atraktivních cen.  Vstupenky na motoristický ples rychle mizí, proto neváhejte s jejich pořízením a pořiďte si je na prodejních místech co nejdříve!

Zatímco třiapadesátý ročník prestižní evropské rally se pojede v termínu 16. – 18. srpna, motoristický ples barumky se uskuteční již za necelé dva týdny. „Při loňské premiéře nás potěšil velký zájem rallyové komunity o tuto společenskou událost. Na jednom místě se setkávají v přátelské atmosféře partneři, soutěžní posádky, mechanici, zástupci týmů jezdci, fanoušci, zkrátka celá rally rodina. Před startem nové sezony mají možnost se společně zabavit a poklábosit. Těší nás podpora našich partnerů, proto jsme se rozhodli v pořádání plesu pokračovat," pověděl Ing. Jan Regner, ředitel Barum Czech Rally Zlín.

Letos zahrají k tanci a poslechu v hlavním sále hudební kapely Hey Apple, zlínský orchestr Avion Big Band a kapela Niemandi. V restauraci Spirit proběhne nejen pro mladší generaci diskotéka v režii DJ Ondřeje Albrechta. V rámci předtančení se představí taneční skupina INARIS, absolventky tanečního oboru Základní umělecké školy v Uherském Hradišti. „Pro návštěvníky plesu je vedle velké porce zábavy připravena bohatá tombola od našich partnerů o více než dvě stě hodnotných cen jako například kávovar DeLonghi od firmy OXALIS, poukaz na pneumatiky od Continental Barum s.r.o., GPS tracker od firmy NAM System, a.s. a další," uvedla Ing. Žaneta Pěrková z marketingového úseku Barum Czech Rally Zlín. V rámci doprovodného programu si mohou hosté zasoutěžit na rally simulátorech od Space Laser Areny, zajezdit s modely od RC Samohýl Škoda Teamu, navštívit fotokoutek nebo kosmetický koutek od Mary Kay. Jedním z hlavních partnerů plesu je Výstaviště Kroměříž, které zajistí i květinovou výzdobu v sále. Motoristický ples bude moderovat oblíbený spíkr Jan Čada.

Zásluhou partnerů barumky, kteří 2. Motoristický ples Barum Czech Rally Zlín podpořili, je možné zakoupit vstupenky za přijatelnou cenu 490 korun na osobu. Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím e-shopu na adrese www.visitrally.cz. Využít dále můžete i prodejní místa ve stálém sekretariátu barumky na ulici Hornomlýnská 3715 nebo ve showroomu Slevíci na ulici Dlouhá ve Zlíně. Kongresové centrum bude otevřeno od 18 hodin, přičemž vstup do hlavního sálu bude umožněn o třicet minut později. Před konáním plesu bude možné zakoupit lístky bez rezervace místa v hlavním sále přímo v Kongresovém centru za cenu 390 Kč. Přijďte se uprostřed plesové sezony pobavit první únorovou sobotu do zlínského Kongresového centra, pořadatelé se těší na vaši účast! V případě dotazů kontaktujte pořadatele na e-mailové adrese: bartosova@czechrally.com

Další informace naleznete na www.czechrally.com a nezapomeňte barumku sledovat také na sociálních sítích, oficiálních profilech Facebooku, Instagramu, Twitteru a v dalších tiskových informacích.

Ve Zlíně 22. ledna 2024

Roman ORDELT
tiskový mluvčí
Barum Czech Rally Zlín

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.