Články

2. Motoristický ples Barum Czech Rally Zlín

5. 12. 2023 - SAS Zlín

Plesová sezóna se pomalu blíží! Již 2. Motoristický ples Barum Czech Rally Zlín se uskuteční v sobotu 3. února 2024 od 18 hodin v Kongresovém centru ve Zlíně. Přijďte se pobavit a "zahájit" motoristickou sezónu trochu jinak. 

Na hosty čeká bohatý program, k tanci a poslechu zahrají v hlavním sále zlínský orchestr Avion Big Band a kapela Hey Apple z Českých Budějovic. V restauraci Spirit vás uvítá DJ Ondřej Albrecht, který vám zpestří večer diskotékou.

Pro návštěvníky plesu bude připravena bohatá tombola od partnerů Barum Czech Rally Zlín, závodní trenažér, oblíbená fotostěna a další překvapení. Skupina mladých dívek s názvem INARIS si kromě předtančení připraví i další vystoupení během večera. 

Cenu vstupenky na ples zůstává stejná, tj. 490 korun na osobu, včetně rezervace místa u stolu. Prodej již probíhá prostřednictvím e-shopu na adrese www.visitrally.cz.

Ke koupi můžete využít také stálý sekretariát Barum rally na ulici Hornomlýnská 3715 ve Zlíně nebo v Showroom Slevíci na Dlouhé ulici ve Zlíně.

Vstupenky jsou vhodné i jako vánoční dárek pod stromeček pro vaše nejbližší, přátele a kamarády.

   

V případě dotazů pište na e-mail: bartosova@czechrally.com.

Další informace naleznete na www.czechrally.com a nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, Instagramu a Twitteru. 

Ve Zlíně, 5. prosince 2023

SAS Zlín

 

Více informací v sekci Ples BCRZ.

Vstupenky k zakoupení na našem eshopu www.visitrally.cz

 

 

 

 

   

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.