Články

První slalomová akademie

18. 4. 2023 - Roman Ordelt

První slalomová akademie se vydařila!

BISKUPICE – V neděli 16. dubna proběhla na letišti Luhačovice AUTOKLUB JUNIOR SLALOM AKADEMIE. Akci pořádalo Středisko automobilového sportu Zlín ve spolupráci s Autoklubem České republiky. Akademie je určena všem zájemcům, kteří si chtějí vyzkoušet automobilový slalom. Zájemcům jsou vysvětleny řády, technické předpisy, organizace závodu, bezpečnostní požadavky a umožněny tréninkové jízdy na připravené trati.

Slalomová teoretická část byla okořeněna vloženou prohlídkou letadel a hangárů přímo v Aeroklubu Luhačovice s účastí 20 jezdců. Plánovaná druhá akademie proběhne na stejném místě v sobotu 29. dubna a již nyní je přihlášeno 19 zájemců. „Jsme velmi potěšení enormním zájmem účastníků, kterým děkujeme za jejich účast. Tušíme, že vzhledem ke stanovené kapacitě 25 účastníků budeme nuceni těsně před akcí udělat výběr, který bude zohledňovat hlavně ty, co ještě akademii nepodstoupili," uvedl Ing. Jan Regner ze Střediska automobilového sportu Zlín.

Více informací ohledně AUTOKLUB JUNIOR SLALOM AKADEMIE najdete na webu www.autoslalom.cz, kde naleznete i odkaz k přihlášení do slalomové akademie.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.