Články

Omezení železniční dopravy během Barum Czech Rally Zlín

19. 8. 2022 - Roman ORDELT

V pátek 26. srpna 2022 dojde ve Zlíně k částečnému omezení dopravy z důvodu konání divácké Super rychlostní zkoušky v rámci letošního ročníku Barum Czech Rally Zlín. Touto diváckou rychlostní zkouškou bude omezena i železniční doprava.

K omezení dojde v následujících lokalitách:
Bude omezen přístup k nádraží Zlín-střed (přístupová cesta bude označena pořadatelem Barum Czech Rally Zlín).

Osobní vlaky od 16.10 do 24.00 hod. budou nahrazeny autobusy:

Směr Otrokovice - Vizovice:
• Nahrazeny budou vl. Os 14231, Os 14235, Os 14237, Os 14239, Os 14241, Os 14243 v úseku Zlín-Malenovice – Vizovice, přes zastávku náhradní dopravy Zlín-střed – Náměstí Práce.
• Vl. R 897 mimořádně zastaví ve stanici Zlín-Malenovice. V úseku Zlín-Malenovice – Zlín-střed bude nahrazen na zastávku náhradní dopravy Zlín střed – Náměstí Práce. Cestující jedoucí do stanice Zlín-střed vystoupí z důvodu uzavření přístupové cesty na nádraží ČD Zlín-střed na náhradní zastávce Náměstí Práce. Cestující jedoucí na automobilový závod mohou pokračovat vlakem do stanice Zlín-střed.

Směr Vizovice - Otrokovice
• Nahrazeny budou vl. Os 14232, Os 14236, Os 14238, Os 14240 a Os 14242 v úseku Vizovice – Zlín – Malenovice přes zastávku ND Zlín-střed – Náměstí Práce. Cestující jedoucí do stanice Zlín-střed vystoupí z důvodu uzavření přístupové cesty na nádraží ČD Zlín-střed na náhradní zastávce Náměstí Práce.

• Z důvodu konání závodu bude zastávka náhradní dopravy Zlín-Dlouhá mimořádně umístěna na zastávce MHD Bří. Jaroňků.
• Vlaky budou vedeny dle zvláštního jízdního řádu, zveřejněného ve všech stanicích a zastávkách na trati 331 a na webových stránkách ČD a.s. Ve zvláštních vlacích jsou platné jízdní doklady vydané podle tarifu ČD a.s. (TR10) a jízdní doklady platné v integrovaném dopravním systému ZID.
• Služby se v autobusech náhradní dopravy a ve vlacích poskytují v rozsahu uvedeném ve výlukovém jízdním řádu. Spoluzavazadla (mimo jízdních kol) se v omezeném rozsahu přepravují v autobusech náhradní dopravy. Přeprava dětského kočárku pro spolucestující dítě má před přepravou ostatních spoluzavazadel přednost.
• Přeprava jízdních kol není v autobusech náhradní dopravy zajištěna.

Další informace naleznete na www.czechrally.com a nezapomeňte barumku sledovat také na sociálních sítích, oficiálních profilech facebooku, instagramu a twitteru.

Ve Zlíně 19. srpna 2022

Roman ORDELT
tiskový mluvčí
Barum Czech Rally Zlín

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.