Články

Omezení železniční dopravy během Barum Czech Rally Zlín

26. 8. 2021 - Tiskové středisko

Železniční doprava bude během divácké Super rychlostní zkoušky Barum Czech Rally Zlín v ulicích Zlína omezena. V pátek 27. srpna 2021 dojde ve Zlíně k částečnému omezení dopravy z důvodu konání divácké Super RZ v rámci letošního ročníku Barum Czech Rally Zlín. Touto diváckou rychlostní zkouškou bude omezena i železniční doprava.

K omezení dojde v následujících lokalitách:
- bude omezen přístup k nádraží Zlín-střed (přístupová cesta bude označena pořadatelem Barum Czech Rally Zlín).
- osobní vlaky od 16.00 do 24.00 hod budou nahrazeny autobusy:

směr Otrokovice – Vizovice:
nahrazeny budou vl. Os 14233, Os 14235, Os 14237, Os 14241, Os 14243 v úseku Zlín - Malenovice – Vizovice, přes zastávku náhradní dopravy Zlín-střed – náměstí Práce.

Vl. R 897 mimořádně zastaví ve stanici Zlín-Malenovice. V úseku Zlín-Malenovice – Zlín-střed bude nahrazen na zastávku náhradní dopravy Zlín střed – náměstí Práce.
Cestující jedoucí do stanice Zlín-střed vystoupí z důvodu uzavření přístupové cesty na nádraží ČD Zlín-střed na náhradní zastávce náměstí Práce. Cestující jedoucí na automobilový závod mohou pokračovat vlakem do stanice Zlín-střed.

směr Vizovice – Otrokovice:
nahrazeny budou vl. Os 14230, Os 14234, Os 14236, Os 14238 a Os 14240 v úseku Vizovice – Zlín – Malenovice přes zastávku ND Zlín-střed – náměstí Práce.Cestující jedoucí do stanice Zlín-střed vystoupí z důvodu uzavření přístupové cesty na nádraží ČD Zlín-střed na náhradní zastávce náměstí Práce.

Z důvodu konání závodu bude zastávka náhradní dopravy Zlín-Dlouhá mimořádně umístěna na zastávce MHD Bří. Jaroňků.

Po ukončení závodu dne 28. srpna 2021 vypraví ČD a.s. mimořádné vlaky v úseku Zlín-střed – Vizovice:
- vlak Sv 95361 Zlín-střed – Vizovice odjede ze železniční stanice Zlín střed v 01.05 hod.

Vlaky budou vedeny dle zvláštního jízdního řádu zveřejněného ve všech stanicích a zastávkách na trati 331 a webových stránkách ČD, a.s. Ve zvláštních vlacích jsou platné jízdní doklady vydané podle tarifu ČD, a.s. (TR10) a jízdní doklady platné v integrovaném dopravním systému ZID. Dalši informace naleznete na www.czechrally.com a nezapomeňte barumku sledovat také na oficiálních profilech facebooku, instagramu a twitteru.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.