Články

Služba zlínské policie občanům v době konání barumky

16. 8. 2021 - Roman Ordelt

Policie České republiky, operační středisko Krajského ředitelství Zlínského kraje připravuje v době konání jubilejního 50. ročníku automobilové soutěže Barum Czech Rally Zlín stejně jako v minulých letech službu občanům. Od čtvrtka 26. do neděle 29. srpna 2021 bude v provozu speciální telefonní linka, na které Vám policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství Zlínského kraje odpoví na otázky týkající se uzavírek komunikací v souvislosti s Barum rally, aktuálních uzavírek komunikací na příjezdech do Zlína a intenzitách provozu na komunikacích ve Zlínském kraji. Policisté zajišťující tuto službu budou mít k dispozici aktuální informace z vrtulníku Letecké služby Policie České republiky i od policejních hlídek z celého Zlínského kraje.

Službu mohou využít jak diváci Barum rally, kteří směřují k rychlostním zkouškám, tak i občané, kteří plánují cesty za jiným účelem. Policisté Vám poradí nejvhodnější trasu objížděk uzavřených komunikací a tam, kde není objížďka možná, Vám pomohou odhadnout dobu zdržení při jízdě k cíli Vaší cesty.

Číslo speciální telefonní linky: 974 666 555

- dopravní informace zlínské policie pro Zlínský kraj v době konání Barum Czech Rally Zlín - informace o uzavírkách ve Zlínském kraji
- informace o aktuální dopravní situaci na komunikacích ve Zlínském kraji
- informace o objížďkových trasách

Dalši informace naleznete na www.czechrally.com a nezapomeňte barumku sledovat také na oficiálních profilech facebooku, instagramu a twitteru.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.