Články

Let vrtulníkem s výhledem na rychlostní zkoušku BCRZ

21. 7. 2021 - RALLY NAPLNO!!!

Nebuď pouhým výletníkem, svez svůj zadek vrtulníkem! Výlet na rally je jistě zajímavý už sám o sobě, ale pokud s námi nasednete do vrtulníku, zážitek z rally se stane opravdu nezapomenutelným! Z ptačí perspektivy si exkluzivně vychutnáte rychlostní zkoušku závodních vozidel na trase a nic vám neunikne!

Obecný popis: Trasa letu je plánována nad rychlostní zkouškou v čase průjezdu závodních vozidel.

Datum: během BCRZ 2021 (sobota 26. 8. 2021)

Čas: 9.00 - 18.00 (o času letu bude zákazník informován v dostatečném předstihu)

Délka zážitku: 5 minut (včetně odletu a přistání, cca 20 km)

Trasa letu: rychlostní zkoušky 1. etapy, názvy RZ budou upřesněny s časem letu.

Doplňkové materiály: permanentka Volný vstup na celý závodní víkend a oficiální program rally.

Jak to celé probíhá: Zákazník obdrží po zaplacení faktury dárkový poukaz a označení pro zážitek. V dostatečném předstihu, tj. nejméně 7 dní před akcí budou zákazníkovi zaslány doplňující informace s přesným časem začátku a mapou příjezdu. Od hlavní cesty bude značená trasa k místu konání, kde bude zajištěno parkování. Na místě startu bude připravena delegátka. Zákazník předloží platný dárkový poukaz a označení, následně dostane instrukce k průběhu akce. Posádku vrtulníku budou tvořit pilot a tři zákazníci.

Upozornění: Osoby mladší 18 let musí přijít v doprovodu zákonných zástupců. Zážitek bude pojištěný pro případ nehody či zranění. Zákazník nesmí být pod vlivem drog a alkoholu.

 

 

 

OBJEDNAT ZÁŽITEK

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.