Články

Poznej nový rozměr rychlosti z pozice spolujezdce!

21. 7. 2021 - RALLY NAPLNO!!!

Naskoč s námi do akce, projedem se ve Fiestě R5! Ford Fiesta R5 není žádné vozítko na rodinné nákupy, ale pořádná kára, která řeže zatáčky ostřeji než břitva! Společně se zkušeným pilotem a vícemistrem Evropy 2014 Seppem Wiegandem projedete 2 km dlouhou trať závratnou rychlostí a vy si tak na vlastní kůži vyzkoušíte, jak se cítí navigátor při opravdové rally!

Na konci této zběsilé jízdy vás bude čekat občerstvení a fotografování s krásnými umbrella girls. A abyste měli na tyto fantastické chvíle vzpomínku, dostanete od nás na památku DVD se záznamem vaší jízdy a také certifikát o absolvování zážitku! Alternativně lze zvolit jízdu ve voze Mitsubishi Lancer Evo IX.

Datum: během BCRZ 2021 (28. - 29. 8. 2021)

Čas: 9.00 - 17.00 (zákazník bude o čase jízdy informován v dostatečném předstihu před akcí)

Trasa RZ: Čamínka - část legendární rychlostní zkoušky. Úsek, na kterém se jela RZ Zádveřice. Délka zkoušky: 2 km.

Jezdec: Sepp Wiegand - zkušený německý pilot a bývalý tovární jezdec Škoda. V roce 2014 se stal vícemistrem Evropy v rally.

Cena: 9 990 Kč (Ford Fiesta R5), resp. 5 990 Kč (Mitsubishi Lancer Evo IX)

Doplňkové materiály: permanentka (volný vstup na celý závodní víkend) a oficiální program rally.

Občerstvení: k dispozici bude stan s občerstvením před a po jízdě.

Jak to celé probíhá: Zákazník obdrží po zaplacení zážitku dárkový poukaz. V dostatečném předstihu, tj. nejméně 7 dní před akcí budou zákazníkovi zaslány doplňující informace s přesným časem začátku a mapou příjezdu. Od hlavní cesty bude značená trasa k místu konání, kde bude zajištěno parkování. Po příjezdu zákazník půjde do stanu organizátorů, kde předloží platný dárkový poukaz a označení, následně dostane instrukce k průběhu akce a itinerář s rozpisem. Zákazník nejprve absolvuje společnou rozpravu (skupinka 6 osob), kde mu bude vysvětleno psaní a čtení závodního rozpisu a mechanici přiblíží technické parametry vozu. Po společné rozpravě přijde na řadu jízda na sedadle spolujezdce. Ti, kteří budou čekat na svou jízdu, se mohou občerstvit a sledovat zážitek ostatních ze servisního místa. Na svůj stanovený čas se zákazník přesune do stanu organizátorů. Zde se převleče do závodní kombinézy a půjde na start rychlostní zkoušky, kde mu mechanici pomůžou s bezpečnostními pásy a helmou. Po projetí trati bude připraveno občerstvení. Zákazník se také může zastavit ve stanu organizátorů s TV, na které poběží aktuální výsledky rally a videa z minulých ročníků. Do 40 dnů po akci zákazník obdrží DVD a certifikát o absolvování zážitku.

Upozornění: Jízda v soutěžním vozu není vhodná pro osoby trpící epilepsií, srdečními problémy, trombózou žil, pro osoby po cévní příhodě a pro těhotné ženy. Zákazník nesmí být pod vlivem drog a alkoholu. Osoby mladší 18 let musí přijít v doprovodu zákonných zástupců. Na akci bude přítomen záchranář a sanitka. Adrenalinový zážitek bude pojištěný pro případ nehody či zranění.

 

OBJEDNAT ZÁŽITEK

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.