Články

Zlaté Jablko láká na zajímavý program

28. 3. 2019 - Roman Ordelt

Část programu výstavy automobilů a motocyklů CZECH DRIVE proběhne opět v Obchodním a zábavním centru Zlaté jablko. V rámci motoristického svátku jara se můžete těšit na výstavu rally speciálů, modely autíček ve vitrínách, výstavu fotografií z prostředí rally, prodejní stánek Barum Czech Rally Zlín, děti si vyzkouší na dráze modely aut ovládaných na dálku a další program.

Rušno bude v týdnu konání výstavy CZECH DRIVE i ve Zlínském jablku. Už od pondělí 1. dubna budou v hlavní pasáži – přízemí tohoto centra vystavena dvě soutěžní vozidla, a to soudobý automobil Fiat 124 Abarth RGT jezdce Martina Rady a historický vůz Fiat 131 Abarth jezdce Karla Jirátka. Během týdne si prohlédnete modely rally autíček od sběratele Oldřicha Bartoníčka vystavené ve vitrínách. Podobně jako při barumce bude v přízemí umístěn také prodejní stánek s možností zakoupení suvenýrů a věci z e-shopu Barum Rally včetně zvýhodněných permanentek či oblíbeného zážitkového programu Rally naplno. K dispozici jsou trička, čepice a další atraktivní zboží ze široké kolekce oblíbené zlínské rally zařazené do seriálu evropského šampionátu. V prvním patře proběhne výstava motoristických fotografií autorů Zdeňka Knapika a Rudolfa Fukala.

V samotný den výstavy (sobota 6. dubna) bude postavena dráha pro auta na dálkové ovládání. Pro děti zde bude připraven aktivní program, kde si vyzkouší auta na dálkové ovládání a projedou si připravenou trať. Chybět nebude ani stálý prodejní stánek barumky. První dubnový týden se rozhodně vyplatí návštěva Obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně. Přijďte za námi!

 

Program ve Zlatém jablku:

1. – 6. 4. 2019

- dva soutěžní speciály Fiat 124 Abarth RGT a Fiat 131 Abarth (jen do pátku)

- prodejní stánek Barum Czech Rally Zlín

- možnost zakoupení zvýhodněného vstupného na výstavu Czech Drive

- výstava modelů autíček od sběratele Oldřicha Bartoníčka

- výstava motoristických fotografií autorů Zdeňka Knapika a Rudolfa Fukala

 

Sobota 6. 4. 2019

- dráha pro auta ovládaná na dálku s celodenním programem pro děti

- po celý den automobilová výstava Czech Drive na sousedícím náměstí Míru a nedalekém v parku Svobody kolem zámku

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.