Články

Využijte zvýhodněné vstupné na CZECH DRIVE!

7. 3. 2019 - Roman Ordelt

Třetí ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem CZECH DRIVE proběhne již první dubnovou sobotu v roce (6. dubna 2019). Motoristický svátek se uskuteční opět v samotném centru Zlína, diváci uvidí nablýskané automobily a motocykly převážně v parku Svobody u zlínského zámku a na náměstí Míru před radnicí. Pořadatelé z Barum Czech Rally Zlín připravili pro milovníky motorismu v předprodeji zvýhodněné vstupné, které přivítají především rodiny s dětmi.

„Vzhledem k tomu, že akce je koncipovaná pro širokou veřejnost s důrazem na rodiny s dětmi, součástí bude nejen výstava aut a motorek, ale rovněž rozmanitý program věnovaný dětem. Snažíme se zpříjemnit sobotní den pro celé rodiny a připravili jsme zvýhodněné vstupné, které nabízí řadu možností a slev," pověděl Miloslav Regner, ředitel CZECH DRIVE. Vstupné se vybírá od návštěvníků pouze za výstavu v parku u zámku, který bude z organizačních důvodů oplocen. Proběhne zde bohatý zábavný a kulturní program obsahující autogramiády, rozhovory s jezdci či hudební vystoupení. Otevírací doba výstavy je stanovena od 10 do 18 hodin, pro návštěvníky budou připraveny dva vchody a to od náměstí Míru a na straně druhé od autobusového nádraží. Cena vstupného činí 150 korun, vstup zdarma je pro děti do 10 let v doprovodu rodičů a pro zdravotně postižené. Předprodej vstupného proběhne prostřednictvím osvědčeného eshopu Barum Rally na webové stránce www.CzechDrive.com, kde zakoupíte vstupenky za sníženou cenu 100 Kč. V eshopu si kromě vstupenek můžete vybrat ze širokého sortimentu nabízených produktů - k dispozici jsou trička, čepice a další atraktivní zboží ze široké kolekce Barum Czech Rally Zlín.

„Dále jsme připravili výhodné vstupné se slevou pro rodiny s dětmi. Celá akce je koncipována právě pro rodiny s dětmi, proto jsme připravili tzv. rodinné vstupné, které bude k dispozici k zakoupení jen na eshopu v předprodeji. Při vstupu dvou dospělých osob a dvou dětí do 15 let činí jen 200 korun," řekl Miloslav Regner.

Předprodej zvýhodněných vstupenek bude probíhat od pondělí 1. dubna rovněž v Obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně. Podobně jako při barumce bude v přízemí umístěn prodejní stánek, kde si vedle zvýhodněných vstupenek na CZECH DRIVE zakoupíte suvenýry a věci z kolekce Barum Czech Rally Zlín včetně oblíbeného zážitkového programu Rally naplno.

Využijte této výhodné nabídky a pořiďte si zvýhodněné vstupné na CZECH DRIVE s předstihem!

Základní informace ke vstupnému:
Předprodej: eshop www.CzechDrive.com
Cena pro jednu osobu: 100 Kč
Rodinné vstupné: 200 Kč (dva dospělí + dvě děti do 15 let)

Cena na místě pro jednu osobu: 150 Kč
Vstup zdarma: pro děti do 10 let v doprovodu rodičů a držitelé průkazu ZTP

Poznámka: Vstupné se platí v parku Svobody kolem zlínského zámku, na náměstí Míru před radnicí je vstup volný.

Bližší informace k CZECH DRIVE naleznete na oficiální internetové adrese www.czechdrive.com. Najdete zde ke stažení pozvánku i přihlášku pro vystavovatele, posléze mapu areálu výstavy a ostatní dokumenty. Další informace a podrobnosti k výstavě přineseme v příštích týdnech prostřednictvím tiskových zpráv.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.