TOPlist
  • Nacházíte se zde:
  • Vystavovatelé

Vystavovatelé

Vážení příznivci motoristického sportu,

dovolte, abychom Vás touto cestou pozvali na druhý ročník výstavy automobilů a motocyklů nazvaný CZECH DRIVE, který se uskuteční ve dnech 14. dubna 2018 ve Zlíně.

CZECH DRIVE, neboli překladem Česká jízda, přináší do Zlínského kraje zcela nový prvek, který ve Zlínském kraji chyběl. Bude se jednat o výstavu automobilů a motocyklů, kdy se budou vystavovat jak exponáty staré, veterány a historické, tak i nové současné vozy. Bude zde také obsažná výstavka vozidel rally, okruhových a dakarských speciálů a samozřejmě nebude chybět prezentace Barum Czech Rally Zlín.

Program chceme pojmout obšírněji a to jak programem pro muže, kde by probíhaly různé autogramiády, diskuze nebo představování závodních týmů, tak také programem zaměřeným na ženy a zejména děti, které si také dozajista přijdou na své.

Chtěli bychom do programu zahrnout ukázky práce záchranářů, sanitních vozidel, výuky první pomoci pro veřejnost, ukázky hasičského vybavení, stříhání vozu a prezentaci státní i městské policie.

Komplexní zaměření CZECH DRIVE přináší účastníkům jedinečnou možnost, jak přímo oslovit velké množství lidí na netradiční akci a pochlubit se svým plechovým miláčkem. Pevně věříme, že Vás tato akce vás zaujme, a že přijedete za námi.

 

S pozdravem

Miloslav Regner
ředitel Czech Drive

 

DOKUMENTY:

CzechDrive 2018 - Pozvánka

CzechDrive 2018 - Prezentace

CzechDrive 2018 - Přihláška

CzechDrive 2018 - Leták