Články

Uzávěrka fotosoutěže barumky byla prodloužena do konce října

13. 10. 2022 - Roman ORDELT

Auto klub Barum Zlín ve spolupráci s agenturou ZLIN PRESS production každoročně vyhlašují při příležitosti mezinárodní automobilové soutěže Barum Czech Rally Zlín 2022 tradiční fotosoutěž. Nejinak tomu bylo i při letošním již 51. ročníku zlínské rally. Pořadatelé upozorňují na nový termín uzávěrky soutěže, která byla prodloužena až do 31. října.

Připomeňme si v následujících řádcích základní propozice oblíbené fotosoutěže.

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

Fotosoutěž je vypsána ve společné kategorii pro profesionální fotoreportéry i fotoamatéry. Každý z autorů se může soutěže zúčastnit v jedné vypsané kategorii – digitální fotografie. Přijímány budou jen snímky ve formátu JPG, každý autor může zaslat maximálně pět fotografií v každé kategorii.

PRAVIDLA PRO KATEGORII – DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE:

Každý autor může poslat pouze 5 digitálních fotografií, maximální rozlišení jedné fotografie: 1600 * 1200, maximální velikost jedné fotografie: 2 MB, povolený formát digitální fotografie: JPEG. Přesné instrukce (+ formulář na přihlášení do soutěže a odeslání fotek) najdete na internetové adrese www.CzechRally.com/fotosoutez

CENY:

V hodnocené kategorii budou uděleny tři ceny v podobě finanční hotovosti (1 500 – 1 000 – 500 Kč), dále věcné a propagační ceny s motoristickou tematikou. Podle úrovně soutěžních příspěvků mohou být uděleny dvě stejné ceny, případně některá cena nemusí být udělena. Ceny do fotosoutěže věnovaly firmy RALLYMODELS – Antonín Babík, JNK Studio Zlín – nejzkušenější rally video studio v České republice a společnost ALITRON CZ, s.r.o. připravila pro výherce celoroční předplatné specializovaného motoristického magazínu RALLY.

Uzávěrka soutěže: pondělí 31. října 2022

Příspěvky zaslané do soutěže budou hodnoceny odbornou porotou. Výsledky soutěže a oceněné práce budou zveřejněny v oficiálním programu 52. ročníku Barum Czech Rally Zlín 2023 a na internetových serverech.

Zaslané fotografie se stávají majetkem vyhlašovatele soutěže, který si vyhrazuje právo je volně použít v rámci vyhodnocení Barum Czech Rally Zlín 2022 a při přípravě příštího ročníku.

Připomeňme si, že v loňském ročníku fotosoutěže putovala hlavní cena po čtyřech letech opět k našim severním sousedům do Polska, neboť první místo získal známý motoristický fotograf Rafal Roguski z Gliwic. Těšíme se na vaše soutěžní snímky z letošního průběhu barumky.

Ve Zlíně 13. října 2022

Roman ORDELT
tiskový mluvčí
Barum Czech Rally Zlín

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.