TOPlist

Články

Hvězdná jízda ve Zlatém jablku zahájena!

8. 8. 2018 - Roman Ordelt

Fanoušci Barum Czech Rally Zlín mohou nasát báječnou atmosféru motoristického svátku již v předstihu. V Obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně na vás dýchne necelé tři týdny před startem barumky skvělá atmosféra jedné z nejvýznamnějších automobilových rally v Evropě. Početné zástupy příznivců rally navnadí před startem letošního již 48. ročníku na tuto očekávanou motoristickou událost léta v České republice expozice nablýskaných závodních vozů. Těšit se můžete například na fanshop, soutěže o velmi hodnotné ceny, autogramiády předních posádek, výstavu obrazů s motoristickou tématikou nebo veřejnou tiskovou konferenci s nejlepšími posádkami.

Legendární barumka ještě nezačala a v OZC Zlaté jablko jsou k vidění již první závodní speciály. V přízemí obchodního centra jsou od pondělí 6. srpna vystaveny rally speciály Toyota Celica 4WD Turbo Vlastimila Neumanna, Škoda Fabia S2000 Daniela Zpěváka nebo legendární Audi Quattro manželů Vyoralových. Návštěvníci obchodního centra se mohou těšit ve druhém týdnu dále na maketu vozu Škoda Fabia R5 šestinásobného českého šampiona v rally Jana Kopeckého, dále vůz Škoda Fabia S2000 Miroslava Jakeše nebo Citroën DS3 R3T mistra „dvoukolek" Egona Smékala. Expozice šesti rally speciálů potrvá až do 19. srpna. „Pokud návštěvníkům nebude stačit se na auta jen dívat, doporučuji jim zúčastnit se soutěže s názvem Natři Honzu na simulátoru Škoda Fabia R5, kterou pořádáme od pondělí 20. do 26. srpna. Úkolem soutěžících je porazit mistra republiky Jana Kopeckého na simulátoru. Ten, kdo dosáhne v dlouhodobé soutěži nejrychlejšího času, bude moci užívat Škodu Fabia limitované edice R5 po celý rok zdarma," pověděl Jiří Kratochvíl, ředitel OZC Zlaté jablko ve Zlíně.

V prodejním stánku Barum Czech Rally Zlín je možnost od pondělí 13. srpna zakoupení permanentních vstupenek a oficiálních programů rally. Fanoušci si zde mohou vybrat zboží ze širokého sortimentu nabízených produktů, k dispozici jsou oficiální trička, čepice a další atraktivní zboží ze široké kolekce. Otevírací doba stánku je denně od 10 do 20 hodin. Připravena je rovněž výstava obrazů z motoristického prostředí malíře Daniela Šenkeříka, který se letos podílel na plakátě pro Star Rally Historic.

Velkým lákadlem bude v úterý 21. srpna od 19 hodin tradiční autogramiáda předních posádek startovního pole, objeví se téměř všichni favorité letošního ročníku barumky. Získat cenný podpis můžete premiérově i od jezdců Star Rally Historic a Legend ve čtvrtrel 23. srpna. Zájem rovněž budí závěrečná tisková konferenci s třemi nejúspěšnějšími posádky. Velkým bonbónkem je soutěž na facebooku Zlatého jablka o ceny ze zážitkového programu Barum Czech Rally Zlín. Vyhrát můžete tyto lákavé ceny: 1. cena - poznej nový rozměr rychlosti z pozice spolujezdce, 2. cena - let vrtulníkem nad rychlostní zkouškou, 3. cena - VIP balíček Gold, 4. cena - VIP balíček Silver, 5. cena - 2x VIP vstup na RZ Slušovice, 6. - 10 cena - permanentka + oficiální program. Čekají vás RALLY ZÁŽITKY V JABLKU a ty si rozhodně nenechte ujít!

Barum Czech Rally Zlín 2018 v Obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně:
6. - 19. srpna: expozice šesti rally speciálů významných jezdců
13. - 19. srpna: výstava obrazů malíře Daniela Šenkeříka
13. - 26. srpna: otevřen prodejní stánek - fanshop se vstupenkami a rally předměty (denně od 10 do 20 h)
13. - 21. srpna: soutěže o rally zážitky (spolujízda s pilotem rally, let vrtulníkem nad rychlostní zkouškou, VIP balíčky atd.)
20. - 26. srpna: soutěž na simulátoru o Škodu Fabii R5 Edition na rok zdarma (www.natrihonzu.cz)
Úterý 21. srpna v 19 h: autogramiáda předních posádek Barum Czech Rally Zlín
Čtvrtek 23. srpna v 19 h: autogramiáda posádek Star Rally Historic a Legend
Pátek 24. – neděle 26. srpna: Škoda park na náměstí Míru s atraktivním programem pro děti i dospělé
Neděle 26. srpna v 17:45 h: závěrečná tisková konference se třemi nejúspěšnějšími posádkami Barum Czech Rally Zlín