TOPlist

Články

Pořiďte si zvýhodněné vstupné na CZECH DRIVE!

21. 3. 2018 - Roman Ordelt

Druhý ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem CZECH DRIVE se uskuteční druhou dubnovou sobotu v roce (14. dubna 2018). Motoristický svátek proběhne opět v samotném centru Zlína, diváci uvidí nablýskané automobily a motocykly převážně v parku Svobody u zlínského zámku a na náměstí Míru před radnicí. Pořadatelé z Barum Czech Rally Zlín připravili pro milovníky motorismu v předprodeji zvýhodněné vstupné, které přivítají především rodiny s dětmi.

„Vzhledem k tomu, že akce je koncipovaná pro širokou veřejnost s důrazem na rodiny s dětmi, součástí bude nejen výstava aut a motorek, ale rovněž rozmanitý program věnovaný dětem. Snažíme se zpříjemnit sobotní den pro rodiny s dětmi a připravili jsme zvýhodněné vstupné, které nabízí řadu možností a slev," pověděl Miloslav Regner, ředitel Czech Drive. Vstupné se vybírá od návštěvníků pouze za výstavu v parku u zámku, který bude za tímto účelem oplocen a proběhne zde většina doprovodných akcí. Otevírací doba výstavy je stanovena od 10 do 18 hodin, pro návštěvníky budou připraveny dva vchody. Cena vstupného činí 100 korun, vstup zdarma je pro děti do 10 let v doprovodu rodičů a pro zdravotně postižené. Vstupné bude k dispozici v předprodeji prostřednictvím eshopu na webové stránce www.CzechDrive.com, kde zakoupíte vstupenky za sníženou cenu 90 Kč.

„Snížení ceny sice není velké, ale připravili jsme výhodné vstupné se slevou pro rodiny s dětmi. Celá akce je koncipována právě pro rodiny s dětmi, proto jsme připravili tzv. rodinné vstupné, které bude k dispozici k zakoupení jen na eshopu v předprodeji. Při vstupu dvou dospělých osob a dvou dětí do 15 let činí 200 korun," řekl Miloslav Regner. Předprodej vstupného proběhne prostřednictvím osvědčeného eshopu z Barum Rally, kde si zároveň můžete vybrat ze širokého sortimentu nabízených produktů. K dispozici jsou trička, čepice a další atraktivní zboží ze široké kolekce Barum Czech Rally Zlín.

Základní informace ke vstupnému:
Předprodej: eshop www.visitrally.cz
Cena: 90 Kč
Rodinné vstupné: 200 Kč (dva dospělí + dvě děti do 15 let)
Cena na místě: 100 Kč
Vstup zdarma: pro děti do 10 let v doprovodu rodičů a držitelé průkazu ZTP

Poznámka: Vstupné se platí v parku Svobody kolem zlínského zámku, na náměstí Míru před radnicí je vstup volný.