TOPlist

Články

Užijte si Vánoce s Barum Czech Rally Zlín!

11. 12. 2017 - Jakub Hofbauer

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín opět připravili kolekcí dárkových předmětů, kterými můžete pod vánoční stromek přinést svým blízkým pořádnou porci akce a adrenalinu!

K dispozici je například velkoformátový nástěnný kalendář, který obsahuje čtyřiadvacet atraktivních fotografií zachycujících atmosféru Barum rally v roce 2017, nebo zvýhodněné poukazy na permanentky ke vstupu na osmačtyřicátý ročník Barum Czech Rally Zlín, který se pojede ve dnech 24. až 26. srpna 2018. A pokud si zájemci vyberou některý z připravených dárkových balíčků, dostanou dále exkluzivní DVD set se záběry a klipy z průběhu celé uplynulé barumky.

Kromě vánoční kolekce fanoušci rally na e-shopu www.visitrally.cz mohou zakoupit také klasické propagační předměty Barum rally jako samolepky, trička, šňůrky na krk, čepice a mnoho dalšího. V předprodeji jsou již také zvýhodněné vstupenky na automobilovou výstavu CzechDrive, jejíž druhý ročník se uskuteční v centru Zlína 14. dubna 2018, a rovněž zážitkový program, který se uskuteční v průběhu Barum rally na konci srpna. Jeho hlavní atrakcí budou stejně jako v roce 2017 jízdy v závodním voze s evropským vicemistrem Seppem Wiegandem.

Veškeré zboží je možné objednat online na e-shopu www.visitrally.cz, anebo při osobní návštěvě sekretariátu Barum rally ve Zlíně na Hornomlýnské ulici.