TOPlist

Články

Tištěný program CZECH DRIVE je k dispozici zdarma

27. 4. 2017 - Roman Ordelt

Premiérový ročník výstavy automobilů a motocyklů pod názvem CZECH DRIVE se rychle přiblížil. Žhavá novinka pod taktovkou zkušených pořadatelů z Barum Czech Rally Zlín se sloganem Jaro s vůní benzínu se uskuteční v sobotu 29. dubna 2017 ve Zlíně. Motoristický svátek proběhne v samotném centru krajského města Zlína, diváci uvidí nablýskané automobily a motocykly na náměstí Míru před radnicí a v parku Svobody u zlínského zámku.

Pro návštěvníky výstavy je připraven k dispozici zdarma tištěný program, kde jsou k naleznutí na čtyřiadvaceti stranách základní informace k prvnímu ročníku výstavy. Na úvodních stránkách Vás pozdraví v proslovu ředitel výstavy CZECH DRIVE Miloslav Regner. Přečtete si zde rovněž články k programu a dění v parku Svobody u zlínského zámku a na náměstí Míru před radnicí. Zatímco v parku u zámku budou vystaveny automobily a motocykly, na prostranství před radnicí předvedou součinnost části složek integrovaného záchranného systému. Hasiči a záchranáři zdravotnické záchranné služby úzce spolupracují při záchranných pracích u dopravních nehod i jiných mimořádných událostí a ukázky jejich zásahu zhlédne i široká veřejnost. K dispozici jsou i přehledné mapy výstavních ploch.

Organizátoři výstavy automobilů a motocyklů CZECH DRIVE připravili pro nejmenší návštěvníky bohatý doprovodný program v rámci dětského dne, který proběhne v rozlehlém prostředí parku Svobody u zámku. Celá akce výstavy je koncipována pro širokou veřejnost s důrazem na rodiny s dětmi. Připraven je zajímavý program pro děti po vzoru pohádkového lesa prostřednictvím jednotlivých stanovišť, kde budou děti plnit různé úkoly, za které získají sladkosti a ti, co posbírají všechna razítka, obdrží i něco navíc.

Ve vydaném tištěném programu ve formátu tzv. „do kapsy" najdete i článek s názvem Autokrosová fabia sbírá úspěchy v Evropě. Martin Samohýl vybojoval s vozem Škoda Fabia v loňské sezoně v autokrosovém mistrovství Evropy skvělé třetí místo v divizi Touring. Třicetiletý Martin se do světa automobilů a vůně benzínu přímo narodil, jeho děda Alois byl neodmyslitelně spjat s automobily, štafetu po něm převzal syn Ladislav, otec Martina. Autokrosový speciál Škoda Fabia návštěvníci výstavy uvidí na náměstí. Nechybí ani pozvánka na Barum Czech Rally Zlín, která je dlouhodobě jednou z nejvýznamnějších motoristických akcí v České republice. Barumka se letos pojede v termínu 25. – 27. srpna již po posedmačtyřicáté. Tištěný program dostanou zdarma všichni návštěvníci zlínské výstavy během poslední dubnové soboty.

Tistěný program CZECH DRIVE najdete zdarma na těchto místech:
Čerpací stanice: SHELL Zlín-Louky, PH MOBIL Zlín-Bohuslavice, SHELL Zlín-Vršava, ROBIN OIL Zlín, SILMET Zlín-Lípa, MOL Zlín (dříve Agip), BENZINA PLUS Zlín-Příluky.

Další místa: Magistrát města Zlína – informační centrum, Obchodní a zábavní centrum ZLATÉ JABLKO ve Zlíně, Zámecká restaurace ve Zlíně, Sekretariát Barum Czech Rally Zlín, Hornomlýnská ulice ve Zlíně. Bližší informace k CZECH DRIVE naleznete na oficiální internetové adrese www.czechdrive.com. Další podrobnosti k výstavě přineseme prostřednictvím tiskových zpráv.