TOPlist
  • Nacházíte se zde:
  • Návštěvníci

Návštěvníci

Město Zlín v půlce dubna poprvé naplno ožije motorismem. Avšak motory tentokrát burácet nebudou - prostory Parku Svobody, náměstí Míru a OZC Zlaté Jablko totiž budou hostit v sobotu 14. dubna od 10:00 do 18:00 rodinnou kulturně-motoristickou akci s názvem Czech Drive!

Přesný časový harmonogram celého dne se stále ještě ladí, avšak již nyní Vám můžeme slíbit, že nudit se rozhodně nebudete. V parku Svobody se můžete těšit na více než 120 exponátů rozličných automobilů a motocyklů jak soudobých, tak z časů, kdy mnoho z nás ještě ani nebylo na světě. Přímo v atriu zlínského zámku bude umístěna instalace unikátních snímků z prostředí motorsportu fotografa Ondřeje Záruby. Na své si přijdou i sběratelé autogramů a fotografií jezdců, neboť v parku Svobody během dne proběhne nejedna autogramiáda. A pokud máte zájem si popovídat o historii a přípravách letošní barumky, tak věřte nebo ne, Vaše otázky zodpoví přímo její ředitel Miloslav Regner. Myslíme i na děti, pro které je připraveno mnoho soutěží s odměnami po vzoru pohádkového lesa.

Další program bude probíhat souběžně i na náměstí Míru. Zde se můžete těšit na den plný interaktivních ukázek, když se stanete svědky několika simulovaných zásahů u nehody civilního i soutěžního vozu a následného vyproštění posádky. Kynologové z Městské policie ve Zlíně předvedou zásahy se svými čtyřnohými parťáky. V neposlední řadě si po celý den budete moci prohlédnout moderní zásahovou techniku hasičů, záchranářů i policie. Po celý den bude na náměstí k dispozici také dětské dopravní hřiště.

Rally jízda bude probíhat také v sousedícím obchodním a zábavním centru Zlaté Jablko, kde bude naistalována interaktivní tabule a dětská dráha BESIP. Vystaveno bude nové BMW i3, které aktuálně slouží na zlínské záchrance. A pro nedočkavce vyhlížející srpnovou barumku zde bude k dispozici prodejní stánek se suvenýry z kolekceBarum Czech Rally Zlín.

Neváhejte a navštivte motoristickou akci Czech Drive přímo v srdci Zlína, startujeme v sobotu 14. dubna v 10:00. Vstupenky lze zakoupit v online předprodeji www.visitrally.cz za zvýhodněnou cenu a samozřejmě také v den konání přímo na místě.

Těšíme se na Vás!

 

Seznam exponátů a vystavovatelů

Plánek výstavy s rozmístěním exponátů

Tištěný program

 

CzechDrive 2017: